Home

Irsky vlkodav utulek

První nadační procházka roku 2020 se nesla v znamení dobré nálady a hlavně radosti, že jsme se po tak dlouhé době mohli konečně setkat s přáteli a příznivci Nadačního fondu irsky vlkodav. Zvolili jsme trochu netradiční a málo známe místo Skryjská jezírka Podpora psů v útulku Jimlín - Kříženec z útulku v Jimlíně u Loun našel nový domov u Dáši Holkové a jeho špatný zdravotní stav a opravdu silné začervení přivedlo Dášu na myšlenku opatřit peníze na podporu ostatních psů v útulku. Napsala nám k tomu:Bráška je u nás už víc jak týden a musím říct, že mne.. Irský vlkodav potřebuje pro svůj zdravý fyzický i psychický vývoj hodně pohybu, běhání a dlouhých procházek. Velmi důležitý je jeho správný růst, který nesmí být uspěchán. Irský vlkodav roste nejvíc od 4. do 7. měsíce, pak se jeho růst zpomaluje, pes dospívá zhruba ve třech letech, fena o rok dříve. Důležitá. Irsky vlkodav - stenatka s PP - [17.11. 2020] Narodili jsme se 26.10.2020 naší krásné mamince ISIS CEAR DALLBEN ( CHS- ALBA EL NARA). Náš tátinek je GUINNESS AR´DAROTH VON DER EICHENKOPPEL. Představte si, že si nás udělal ve svých 8 letech a jsme jeho poslední štěňátka. Maminka je nádherná, velká a má vše tak jak má být

Nadační fond Irský vlkodav - Nadační fond Irský vlkodav

První vlkodav, kterého jsme si pořídili v roce 1999, byl pejsek - Oceán, který nám bohužel odešel velmi brzy. Přestože uhynul velmi mladý, zanechal v naší duši silný vztah k tomuto plemeni. Byl tak milý, majestátný, svérazný, neodolatelně věrný, přítulný a v podstatě svůj, že jsme se rozhodli věnovat se těmto. e Stránky > Katalog > irsky-vlkodav. Nalezené stránky na dotaz: irsky-vlkodav tento útulek jsem se rozhodla vytvořit ,když jsem začala chodit do www.psi-utulek-virtualni.blog.cz. www.virtualni-utulek-pesani.estranky.cz. Minebea. Webová stránka venovaná plemenu welsh springer spaniel. www.minebea.sk. zvířata Irský vlkodav má rád lidi, a proto každou návštevu přátelsky uvítá. SOUŽITÍ: Péče: Srst je nutno pravidělně kartáčovat a česat. jednou nebo dvakrát za rok je zapotřebí přebytečnou srst trimovat ( ručně škubat), aby dostala prostor srst nová a vyhnuli jste se kožním problémům. Mladý irský vlkodav roste jako z.

Název: IRSKY VLKODAV. Rubrika Irský vlkodav: Popis: Nabízím št.s pp,k zadání.po výborných rodičích plavé barvy .jsou vhodné na výstavy ,nebo jen ,jako výborný společník.budou.. Фильм Волкодав из рода Серых Псов (2006) - Волкодав . Irský Vlkodav mix. 1 Výsledky hledání 201 - 221 z celkových 2041 pro hledaný výraz irsky-vlkodav e Stránky > Katalog > irsky-vlkodav Nalezené stránky na dotaz: irsky-vlkodav

Irský vlkodav v nouzi « Zpět na výpis diskusních vláken. Irský vlkodav v nouzi. Přidejte téma Otočit řazení příspěvků adelal. 8.4.2008 12:55. Ahoj tohle sem našla na stránkách psího domova Lukavice, nesháníte náhodou někdo Irského vlkodavýho kamaráda?. Zde najdete informace o různých plemenech psů. Jejich fotky i odkazy na útulky po celé ČR, kde by jste pejska mohli sehnat Název chovatelské stanice Chovatel; Aarkas-Eden: Koubová Eva, Rybova Lhota 17, Soběslav: email: www: Abba Sang Royal: Nováková Anna, Prachatická 243/35, Havířo CHS Stříbrný potok zadá štěňátka s PP , 3 žíhané pejsky a 1 žíhanou fenku. Otcem je Interšampion Phoenix Surycan /mohutný vysoký žíhaný pes /, matkou je Porsch WDK - WOLFHOUND KLUB Vítejte na stránkách majitelů, chovatelů a příznivců plemene irský vlkodav. Psí svátek dnes slaví Oma

Centrální databáze psů v útulcích. Hledám nový domov pro svého 11-letého psa. Celý život jsem si ho mohla brát sebou do práce, ale to již není možné, a on nevydrží doma sám Vlkodav je největší z chrtovitých plemen a nejvyšší ze psích ras vůbec. Oproti svému skotskému příbuznému, deerhoundovi, je mohutnější a statnější kostry, jinak jsou tato plemen.. Irský vlkodav je velice nádherné plemeno, dokáže ohlídat dům, je maximálně věrný a je si vědom své síly. ANGLICKÝ NÁZEV: Irish Wolfhound PŮVOD: Země původu: Irsko. Tento masivní pes, kterého původně používali Keltové k lovu vlků, byl pravděpodobně do Irska dovezen Římany. [ad#ad-3] POPIS: Čenich: Dlouhý a mírně zašpičatělý Skus: Ideální je nůžkový.

Útulek Jimlín - Nadační fond Irský vlkodav

Vlkodav je náročný na životní prostor, ideální je pro něj domek se zahradou, na které může mít i kotec, kde by ale neměl trávit celé dny, protože by mu to neprospívalo. Musí být na blízku své rodině, a proto je důležité, aby s vámi trávil dostatek času. Jsou vlkodavové, kteří bydlí se svými páníčky v. Irský vlkodav (v zemi původu Irish Wolfhound), v dávné minulosti se mu říkalo Irský pes nebo Velký pes z Irska.. Původ a historie. Zmínky o tomto prastarém plemeni pocházejí z doby asi 400 let před naším letopočtem. Keltové tehdy pravděpodobně záměrně křížili dogovité psy se starými chrty z Egypta za účelem vytvoření psa, který by při štvanicích rychlostí.

Irský vlkodav - Vše o plemen

Irský vlkodav byl využíván k honění losů, divokých prasat a vlků, odtoho taky název Irský vlkodav. Plemeno Irský vlkodav skoro vyhynulo ale opět se vrátilo do formy až v 19. století, díky důstojníky z briské armády. Irský vlkodav povaha. Irský vlkodav je velmi chytrý pes. Irský vlkodav je vhodný i do rodiny s dětmi Irský vlkodav je doma mírný jako ovečka, při lovu je však odvážný jako lev. Dnes se kromě Irska chová v řadě dalších zemí. CELKOVÝ VZHLED: Irský vlkodav by neměl být těžký ani masivní jako doga, avšak měl by být větší než deerhound, kterému se jinak podobá svým typem. Je pozoruhodný svou velikostí. Irský vlkodav inzerce, inzeráty, štěně, štěňata, cena Irský vlkodav - štěňátko Ch.s. HunterHaf nabízí k rezervaci pejska s P.P. Narozeného 2.12 2019 k odběru začátkem února, z plánovaného k..

Seznam chovatelských stanic psů s možností filtrace podle psích plemen a lokalit z celé ČR a SK pro plemeno irský vlkodav

Irsky vlkodav inzerce - Bazoš

Seznam všech plemen psů - psích ras. Kompletní seznam psích plemen a jejich fotk ABClinic veterinární klinika, Brno, Czech Republic. 1,308 likes · 2 talking about this · 291 were here. Oči zvířete mají schopnost promlouvat tím nejkrásnějším jazykem na světě. ( Martin Buber Potkani chovne stanice. Chovné zařízení: Dno klece by mělo mít minimálně rozměry 40x60 cm,ale čím více prostoru tím lépe.Můžete použít drátěné klece(i pro ptáky)- pozor na vzdálenost drátů - pro mláďata je bezpečná. Martina Šindelářová je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Martina Šindelářová a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává.. Nauč se je používat zde, Hlášky Zdeňka Pohlreicha, Paradox Karlovy Vary (tetování, piercing), Sčítání lidu 2011, Stop týrání zvířat (Pošlete tutuo petici co nejvíce lidem), Smajlíci do facebooku, Ford ČR, Irsky Vlkodav - Irish Wolfhound, Zvýšit mateřské - rodiné příspěvky.STOP snižování, Má to smysl, třídím.

Hradecký úsvit - Irský vlkodav- I

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD) 5 Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 4 otázek. Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění. Irský vlkodav s PP. Inzerát již expiroval nebo byl odstraněn uživatelem. Níže naleznete podobné nabídky. 320x Irský vlkodav. Irský vlkodav Na prodej s PP CHS Stříbrný potok zadá žíhaného pejska . Jen vážným zájemcům do dobrých podmínek. Více na www.stribrnypotok.webnode.cz nebo na FB Dian Ka is on Facebook. Join Facebook to connect with Dian Ka and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more.. Barbora Provazníková está no Facebook. Participe do Facebook para se conectar com Barbora Provazníková e outros que você talvez conheça. O Facebook..

eStránky.cz Katalog - irsky-vlkodav

 1. Jméno: Foxy Var. symbol pro finanční pomoc: 632 Číslo účtu pro finanční pomoc: 43-9390260297/0100 Zpráva pro příjemce: Foxy Plemeno: kříženec Věk: 4-5 roky (odhadovaný věk k 4/2017) Odchyt dne : 19.4.2014 Místo odchytu: Podhůra - Chrudim Zdravotní stav: dobrý Pohlaví: pes AKTUALIZACE 8.5.2017: Je to více než tři roky, kdy tento krasavec poprvé vkročil za brány.
 2. Vlkodav je psem jednoho pána, jemuž je hluboce oddán a je ochoten 14 Tlapky v trapu. 15 Foto: Pes Jíra pro něj udělat doslova cokoliv. Má rád i jeho rodinu a přátele, nepřátele odhání. K cizím lidem se chová odměřeně. Zařídí se vždy podle chování svého pána. Projevíte-li někomu přízeň, bude se k němu i váš.
 3. Krásný pejsek hledá milující domov. S lidmi co zná, je hravý a milý. Dobře hlídá. Je čistotný. Vhodný do bytu i do domu s přístupem na zahradu. Více informací vám rádi podají pracovníci útulku na telefonu 222025917 nebo 222025916 evidenční číslo: 586/2019 plemeno: kříženec vlkodava popis: pes, * 6/2017 srst: černá se žíháním,bílé znaky, hrubší velikost.
 4. Psi - Moravskoslezský kraj, inzerce. 416 inzerátů na této stránce: Německý ovčák štěňata. ČIKO - kříženec středního vzrůstu - pes 2 roky. Papillon s PP. Pyrenejský horský pes. DÁVÁ BEAUTIFULOVAT CHOW ŠTĚŇATA. Německý ovčák dlouhosrstý. Thajský ridgeback - Exkluzivní modrá štěňata s PP. Německý špic malý
 5. Vše O Pejscích - Irský Vlkodav
 6. Útulek irský vlkodav — nadační fond irský vlkodav

 1. Irský vlkodav v nouzi iFauna
 2. Plemena psů - Irský vlkodav
 3. Chovatelské stanice WD
 4. Irský vlkodav Domov psů a koček - Pets4home
 5. Průměrná výška a váha vlkodava WD
 6. Psi k adopci z útulků, azylů a neziskových organizac

Inzerce Irský vlkodav iFauna

 1. Irský vlkodav - Plemena ps
 2. Irský vlkodav - atlas psů, kompletní informace o plemen
 3. www.psii.estranky.cz - Irský vlkodav
 4. Irský vlkodav - pes-psi
 5. SVĚT PSů - Irský vlkodav
 6. Irský vlkodav inzerce, inzeráty, štěně, štěňata, cen
 7. Irsky setr inzerce - Bazoš
 • Mac command r does not work.
 • Harry potter a prokleté dítě film 2019.
 • Džínové sandály.
 • Babiš jazyky.
 • Běžecké hlášky.
 • Lagom monitor test.
 • Star wars kanon.
 • Microbond cena.
 • Pelech pro štěně.
 • Provazové zábradlí na schodiště.
 • Prodám nepojízdné auto.
 • Nerezové skluzavky třebíč.
 • Distanční smlouva hoax.
 • Invazivní stromy.
 • Replikace prokaryot.
 • Shakespeare citáty.
 • Jedlá soda na pálení žáhy v těhotenství.
 • Rajčatový salát s tatarkou.
 • Šrouby s palcovým závitem.
 • Konfigurator mercedes.
 • Fake piercing cropp.
 • Renovace laku karviná.
 • Myrmecophaga tridactyla.
 • V manželství sama.
 • Pizza origin.
 • Chko v čr.
 • Www znakovani cz.
 • Bob marley skladby.
 • Pokemon go ostrava.
 • Disney world vs disneyland.
 • Svatební dorty praha 6.
 • Fotorámeček 70x100.
 • Blokování čísel android.
 • Štěňata hradec králové.
 • Přisávání vzduchu ke kotli.
 • Vředy v podpaží.
 • Velké kartonové krabice.
 • Khadi tmavá blond.
 • Zlatá cihla 250g.
 • Ecosun 850 u .
 • Aku sekačka diskuze.